"AURESAUDYT" KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA JOANNA ZDANOWSKA

Forma prawna: Jednoosobowa działalność na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej
Adres: ul. Mickiewicza 10 lok. 15
23-204 Kraśnik
REGON: 431532170
NIP: 7151096510

Kancelaria wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 3353.

Zapraszamy do kontaktu:
Właściciel, biegły rewident Joanna Zdanowska
• Tel. 509 952 605, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Asystenci:
• tel. 505-090-489, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądźmy w kontakcie. Dołącz do naszej społeczności na .

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Po wypełnieniu załączonej karty informacyjnej prześlemy Państwu ofertę:

pobierz .docxImie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez "AURES-AUDYT" Joanna Zdanowska w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Przepisz zmień
Maps Generator